Blog

Kolonie inne niż wszystkie – poznaj nas!
Kategorie: Dla rodziców, Blog

Drodzy Rodzice zebraliśmy w jednym miejscu najważniejsze informacje dotyczące naszych wyjazdów, kadry i organizacji. Wiemy, że szczególnie przy pierwszym wyjeździe na kolonie, każdy aspekt jest bardzo ważny.

Czytaj dalej
Jak przygotować dziecko na pierwsze kolonie?
Kategorie: Dla rodziców, Blog

Decyzja zapadła…moje dziecko jedzie na pierwsze kolonie…i co teraz? Otóż zacznie się najfajniejszy okres przygotowań do wakacji! Trzeba zadbać o pozytywne nastawienie do wyjazdu oraz zebrać wszystkie niezbędne rzeczy.

Czytaj dalej
Konkurs – wygraj Kartę Stałego Klienta
Kategorie: Aktualności, Blog

Z okazji Jubileuszu 25-lecia działalności będziemy rozdawać Karty Stałego Klienta – 10% na kolonie i zimowiska. Karta jest imiennie wypisana na rodzica i mogą korzystać z niej rodzeństwa. Z okazji Dnia Dziecka startujemy z kolejnym konkursem na Facebook’u i mamy do rozdania 3 karty!

Czytaj dalej
5-dniowe turnusy za 999 zł
Kategorie: Aktualności, Blog

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-9 lat na kolonie w Mrągowie. Wyjazd dedykujemy szczególnie najmłodszym. To świetna okazja, aby rozpocząć przygodę z samodzielnymi wyjazdami. Pierwsza kolonia jest najważniejsza dla dziecka oraz rodziców.

Czytaj dalej
Jak pandemia wpływa na dzieci?
Kategorie: Dla rodziców, Blog

Świat dzieci rok temu wywrócił się do góry nogami. Zostały zamknięte w domach. Nie widują się z rówieśnikami. Wcale lub nieregularnie uczestniczą w zajęciach dodatkowych. Oknem na świat stał się komputer i telefon.

Czytaj dalej

O blogu

blog o nas

Od 27 lat organizujemy wypoczynek dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. Chcemy podzielić się zdobytym doświadczeniem oraz naszymi przemyśleniami. Na blogu znajdziecie ciekawe artykuły dotyczące wyjazdów oraz organizacji kolonii. Nie zabraknie również dziecięcych inspiracji, a także bieżących informacji o promocjach i konkursach.

Więcej o nas