Nasza kadra

Nasza Kadra składa się z ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje, pozytywnie nastawionych do życia, odpowiedzialnych i lubiących pracę z dziećmi. Kadra kierownicza to wyselekcjonowane osoby, które współpracują z nami od wielu lat (nawet od 15). Specjalny system rekrutacji opracowany przez lata, a następnie weryfikacja, ścieżka awansu oraz system wynagrodzeń sprawiają, że Kadra posiada możliwie najwyższe kwalifikacje i umiejętności. Ilość Kadry jest zawsze większa niż przewidują to przepisy. Kadra Opiekunów to osoby mające na co dzień zajęcia z dziećmi w szkołach. W trakcie roku szkolnego realizują program „Crea Dance Fit” – Centrum Rozwoju Młodego Człowieka, a w wakacje pełnią funkcje Opiekunów. Ta sytuacja powoduje, że Opiekunowie znają w 90% wyjeżdżające z nami dzieci, a przez to lepiej je rozumieją. Jak nikt inny potrafią zadbać o bezpieczeństwo swoich wychowanków, a także zorganizować dla nich wspaniałe zajęcia.

KIEROWNICY TURNUSÓW

Najważniejszy człowiek, szef wszystkich szefów, dlatego tak ważną funkcję sprawują u nas tylko stali i wieloletni pracownicy. Kadra Kierownicza przez cały rok pracuje z dziećmi prowadząc zajęcia w szkołach podstawowych w ramach Centrum Rozwoju Młodego Człowieka lub dzierży również kierownicze stanowiska w szeregach naszej firmy. Można na nich zawsze polegać i bezgranicznie ufać. Kierownik turnusu jest odpowiedzialny za wszystkie Dzieci oraz całą Kadrę. Główne zadanie Kierownika, to dosłowne pilnowanie wszystkiego i wszystkich. Nasi Kierownicy mają również doskonały kontakt z rodzicami naszych Uczestników. Zawsze chętnie porozmawiają i udzielą informacji podczas trwającego wypoczynku.

WYCHOWAWCY

Drużyna do zadań specjalnych! Nasi opiekunowie, to w 70% nasi całoroczni pracownicy. Mamy to szczęście, że na co dzień zatrudniamy takie wyjątkowe osoby. Oczywiście rekrutujemy również nowych wychowawców, ale za czym pojadą z nami na kolonie odbywają szereg szkoleń, które jeszcze bardziej przygotowują ich do pracy z najmłodszymi. Każdy wychowawca ma swojej grupie maksymalnie 15 Uczestników (dzieci do 10 roku życia). Jedynie w grupach dla Nastolatków może zdarzyć się większa liczba Uczestników (zgodnie z przepisami maksymalnie 20 osób powyżej 10 roku życia). W tak małych grupach opiekunowie mają czas dla wszystkich Dzieci. Kolonie to czas zabawy, ale nasi Wychowawcy nauczeni doświadczeniem wiedzą, że indywidualna relacja z Dzieckiem jest podstawą udanego wyjazdu. Główne zadania Wychowawcy to realizacja programu, integracja grupy oraz pomoc we wszystkim Dzieciom.

OPIEKA MEDYCZNA

Na każdym turnusie zapewniamy opiekę medyczną. Współpracujemy z lekarzami, pielęgniarkami, ratownikami medycznymi oraz ośrodkami zdrowia w miejscowościach, w których przebywamy na turnusach. Zazwyczaj co roku jeżdżą z nami te same osoby i oprócz dbania o zdrowie Dzieci, bardzo często aktywnie uczestniczą w życiu kolonijnym.

RATOWNICY WOPR, INSTRUKTORZY, ANIMATORZY, GOŚCIE SPECJALNI

Każdy turnus jest inny, więc w skład naszej Kadry wchodzą również dodatkowe osoby. Wszędzie tam, gdzie Dzieci korzystają z kąpieli w basenie/morzu/jeziorze zapewniamy Ratownika WOPR. Na turnusach, gdzie organizujemy różne warsztaty taneczne/sportowe/plastyczne gościmy zawsze wykwalifikowanych Instruktorów. Ponadto mamy wyjątkowy zespół Animatorów, który codziennie na każdym turnusie organizuje Dzieciom dyskoteki i wieczory tematyczne. To już historia, że nasze imprezy wieczorne są naprawdę najlepsze! Od kilku sezonów gościmy również na koloniach prawdziwe gwiazdy! Mieliśmy przyjemność zaprosić na turnusy osoby znane wśród Dzieci np. uczestników popularnych programów telewizyjnych takich jak The Voice of Poland i MasterChef Junior.