O nas

28 lat

tradycji i zaufania


#RodzinnaFirma

Gwarancja

bezpieczeństwa


Wszystkie turnusy zgłaszamy
do Kuratorium Oświaty

Autorskie

programy


Odkrywaj z nami swoje PASJE
i rozwijaj TALENTY

Stała

kadra


Kierownicy i Wychowawcy są naszymi wieloletnimi pracownikami.

Udostępnij ten artykuł:

o nas

Nasze początki…

Wszystko zaczęło się od pasji do tańca. Karolina Felska i Krzysztof Wasilewski, to najbardziej utytułowana polska para mistrzowska w tańcu towarzyskim, która po zakończeniu swojej kariery tanecznej (1993 r.), powołała do życia Centrum Tańca Wasilewski-Felska, aby kształcić dzieci i młodzież, realizując założenia autorskiego programu “Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier ”. W 2019 roku powstało Centrum Rozwoju Młodego Człowieka, gdzie nasi Uczestnicy w ramach programu „Crea Dance Fit” oprócz nauki tańca maja szereg zajęć dotyczących współczesnych aspektów, z którymi muszą zmierzyć się Dzieci – www.wasilewski-felska.pl.  

Pierwsze wyjazdy na kolonie…

Głosy wielu rodziców i dzieci o tym, że nasi klienci nie chcą się z nami rozstawać podczas wakacji, przyczyniły się do podjęcia przez Centrum Tańca decyzji o założeniu Biura Podróży Wasilewski-Felska i stworzeniu oferty turystycznej. Zaczynaliśmy od kilku turnusów w najpiękniejszych miejscach w Polsce, a nawet nasze drugie kolonie organizowaliśmy w Czechach. Pewnie wszyscy dobrze pamiętamy 1996 rok, gdzie Polskę dotknęła powódź tysiąclecia. Jednak nawet w tak trudnym momencie nasi klienci zostali z nami, ufając, że organizacja naszych wyjazdów będzie dopilnowana i dzieci bezpiecznie spędzą czas na koloniach. Z biegiem czasu liczba naszych Uczestników wzrastała z każdym sezonem. Pojawiały się nowe miejsca i ośrodki, szukaliśmy najlepszych atrakcji i tak z biegiem lat staliśmy się prężnie działającym Biurem Podróży organizującym kolonie i zimowiska. Od wielu lat każde Dziecko może wybrać się z nami na niezapomniany wypoczynek. Obecnie w swojej ofercie mamy bogaty wybór kolonii tematycznych(hand made, sportowych, kulinarnych, przygodowych). Taniec na wybranych turnusach stał się jedną z wielu atrakcji, z których mogą korzystać Dzieci, ale nie jest tematem przewodnim.

Dziecięce Biuro Podróży – lider wśród wyjazdów dla najmłodszych!

Kolonie dla Dzieci w wieku szkolnym organizujemy już od 27 lat. Na pierwsze, samodzielne wyjazdy zabieramy już 6 letnie dzieci. Historia pokazała, że nasi Uczestnicy dojrzewają, dlatego specjalnie dla nich i wszystkich starszych Dzieci, rozwijamy wyjazdy pod hasłem Obozy dla Nastolatków. Przykładamy szczególną wagę do bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia Uczestników, a nade wszystko do wspaniałych i niepowtarzalnych autorskich programów, które zapewniają Dzieciom dobrą zabawę oraz ciekawe i profesjonalnie zorganizowane zajęcia. Na bieżąco śledzimy nowinki i zainteresowania Dzieci, aby z myślą o nich tworzyć w każdym sezonie oryginalne i aktualne tematy naszych wyjazdów. Współpracujemy czynnie z około dziesięcioma hotelami, ośrodkami i domami wypoczynkowymi w Polsce, zapewniając naszym podopiecznym najlepsze warunki pobytu. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę przeżyć niepowtarzalne wakacje.

Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy rodzinna firmą z tradycjami i gwarancją bezpieczeństwa. Organizując wypoczynek dla Dzieci pamiętamy o najważniejszych wartościach, które chcemy kształtować i szerzyć wśród najmłodszych. Nie pomijamy zmieniającej się mody i nowinek wśród Dzieci, ale zawsze dbamy również o to, aby podczas naszych wyjazdów dominowały tradycyjne wartości.

Kolonie i obozy inne niż wszystkie…

 • program, który proponujemy w ofercie realizujemy w 100% (usłyszeliśmy nawet kiedyś od naszych Kolonistów, że „mówimy prawdę” – dziecięca szczerość jest bezcenna 🙂
 • kadra kierownicza jest stała i współpracuje z nami od wielu lat
 • w 90% znamy dzieci, które z nami wyjeżdżają i przez to lepiej je rozumiemy
 • przygotowujemy i realizujemy programy wypoczynku dla konkretnych grup wiekowych oraz pod względem upodobania
 • jesteśmy rzetelni i bardzo poważnie podchodzimy do realizacji naszych ambitnych planów
 • mamy profesjonalne podejście w każdym calu
 • nasza oferta jest kompleksowa
 • mamy indywidualne podejście do Klienta
 • każdy Uczestnik naszych wyjazdów jest potrójnie chroniony. Po pierwsze posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe, po drugie mamy polisę odpowiedzialności OC, po trzecie – każdego uczestnika naszych imprez ubezpieczamy od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na sumę 10.000 zł. Dodatkowym ubezpieczeniem jest polisa szkolna, która działa 12 miesięcy (nawet w trakcie wakacji).

Posiadamy:

 • Zezwolenie Marszałka woj. warmińsko-mazurskiego na organizację imprez turystycznych
 • Ubezpieczenia
 • Honorowy patronat Rzecznika Praw Dziecka – 2007r.
 • tytuł wzorowej kolonii nadany przez Biuro Rzecznika Praw Dziecka – 2007r.,
 • nagrodę Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur – 2008r.
 • Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości – 2009r.
 • Laur Najlepsi z Najlepszych – 2010r.
 • nagrodę Orły Turystyki –  2019r.
 • Wieloletnie doświadczenie
 • Zaufanie Rodziców, którzy co roku powierzają nam pod opiekę swoje Dzieci

Podmiotami prowadzącymi Dziecięce Biuro Podróży są Centrum Tańca Wasilewski Felska Karolina Felska (zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Województwa Warmińsko – Mazurskiego nr 10/2013) oraz Centrum Tańca Wasilewski-Felska Krzysztof Wasilewski (zaświadczenie o wpisie do do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Województwa Warmińsko – Mazurskiego nr 5/2011).

Udostępnij ten artykuł: