5-dniowe turnusy za 999 zł

Kategorie: Aktualności, Blog
Udostępnij ten artykuł:

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-9 lat na kolonie w Mrągowie. Wyjazd dedykujemy szczególnie najmłodszym. To świetna okazja, aby rozpocząć przygodę z samodzielnymi wyjazdami. Pierwsza kolonia jest najważniejsza dla dziecka oraz rodziców.

Moja pierwsza kolonia

Zobacz ofertę >>>

Krótki turnus – tylko 5 dni

Wyjazd został ułożony w ten sposób, aby dziecko mogło zapoznać się z życiem kolonijnym, wziąć udział w zajęciach, spędzić 4 noce poza domem i zobaczyć, że kolonie, to najfajniejsza rzecz, która może przydarzyć się w wakacje. Wiemy, że po powrocie, pociecha będzie miała ochotę na kolejny wyjazd. Te 5-dni minie w mgnieniu oka i pozostanie niedosyt kolonijnych atrakcji.

Bezpieczny ośrodek w Mrągowie

Nasza baza w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, czyli na Mazurach jest bardzo atrakcyjnym i bezpiecznym miejscem. Gwarantujemy zakwaterowanie w głównym budynku – Ośrodek Mrągowo Sport (dawny Ośrodek Polonez). Wszystkie pokoje są 3,4 – osobowe i posiadają łazienki. Teren wokół ośrodka, to liczne tereny zielone, boiska oraz plaża z dostępem do jeziora. Spędzamy wakacje otoczeni naturą z dala od zgiełku miasta i ruchliwych ulic.

tanie kolonie 2021

Integracja to podstawa

Nasze kolonie słyną z tego, że przez pierwsze dni, każdy wychowawca wdraża w swojej grupie proces integracji i klimatyzacji dzieci w nowym otoczeniu. Dbamy o to, aby rówieśnicy wzajemnie się poznali oraz w szczególności naszą kadrę. Rozmawiamy również z dziećmi indywidualnie i sprawdzamy, czy każdy dobrze czuje się w nowym miejscu.

Tanie kolonie 2021

To również plus takiego wyjazdu, że cena jest o wiele niższa niż przy dłuższych wyjazdach, ale standard kolonii jest zachowany, jak zawsze na najwyższym poziomie.  Rodzice dodatkowo mogą wykorzystać Bon Turystyczny 500 + (zobacz na artykuł  – Jak zrealizować Bon Turystyczny 500 +).

Tak bawimy się na koloniach!

Zobacz zdjęcia >>>

Udostępnij ten artykuł:

O blogu

blog o nas

Od 27 lat organizujemy wypoczynek dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. Chcemy podzielić się zdobytym doświadczeniem oraz naszymi przemyśleniami. Na blogu znajdziecie ciekawe artykuły dotyczące wyjazdów oraz organizacji kolonii. Nie zabraknie również dziecięcych inspiracji, a także bieżących informacji o promocjach i konkursach.

Więcej o nas