Wakacje są super!
Podcast Dziecięcego Biura Podróży

Słuchaj na ulubionej platformie:#4 Strach rodzica większy niż dziecka?
Kategorie: Podcast

  Moim gościem jest Joanna. Szczęśliwa mama siódemki dzieci oraz nasz wieloletni klient. Wyjazdy na kolonie i związane z nimi rodzicielskie dylematy ma w jednym paluszku.

Czytaj dalej
#3 Dzień z życia kolonijnego wychowawcy cz.2
Kategorie: Podcast

  Każdy Rodzic chciałby poznać przed wyjazdem przyszłego wychowawcę swojego dziecka. Z tego względu często padają pytania  o doświadczenie, odpowiedzialność i zaangażowanie Kadry. Druga część rozmowy z Emilią,

Czytaj dalej
#2 Dzień z życia kolonijnego wychowawcy cz.1
Kategorie: Podcast

  Każdy Rodzic chciałby poznać przed wyjazdem przyszłego wychowawcę swojego dziecka. Z tego względu często padają pytania  o doświadczenie, odpowiedzialność i zaangażowanie Kadry.

Czytaj dalej
#1 Moja Pierwsza Kolonia
Kategorie: Podcast

  Rozmawiam z Karoliną, która jest mamą przyszłego kolonisty – siedmioletniego Teodora. Patrzymy z różnych perspektyw na samodzielny wyjazd dziecka, który jest kluczowym momentem w jego rozwoju.

Czytaj dalej
Trailer
Kategorie: Podcast

  W jakim wieku wysłać dziecko na pierwsze kolonie? Czy moje dość nieśmiałe dziecko sobie poradzi? A co jeśli będzie płakać i tęsknić za domem? Te i podobne pytania słyszałam wiele razy podczas rozmów z rodzicami.

Czytaj dalej

O podcaście

Podcast Wakacje są super!  – jest o samodzielnych wyjazdach dzieci na kolonie. Rodzice otwarcie mówią o swoich obawach i oczekiwaniach, wychowawcy opowiadają o organizacji, a uczestnicy dzielą się swoimi wakacyjnymi wspomnieniami.

Prowadząca Dominika Mathea jest kierownikiem ds. programowych Dziecięcego Biura Podróży i od dziesięciu lat zajmuje się przygotowaniem oraz realizacją kolonii dla dzieci. Twierdzi, że nie ma zbędnych, czy nierozsądnych  pytań odnośnie wyjazdów najmłodszych.

Wakacje spędziło już z nami 19 tyś. Uczestników, a w tym roku obchodzimy Jubileusz 25-lecia działalności.