Konkurs – wygraj Kartę Stałego Klienta

Kategorie: Aktualności, Blog
Udostępnij ten artykuł:
Z okazji Jubileuszu 25-lecia działalności będziemy rozdawać Karty Stałego Klienta – 10% na kolonie i zimowiska. Karta jest imiennie wypisana na rodzica i mogą korzystać z niej rodzeństwa. Z okazji Dnia Dziecka startujemy z kolejnym konkursem na Facebook’u i mamy do rozdania 3 karty!

Wszystkie szczegóły znajdziesz na naszym profilu!

Weź udział w konkursie! >>>

Kto może wziąć udział?

W tym konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które zarezerwowały wyjazd na kolonie 2021 dla swojego dziecka (rezerwacja musi być opłacona). Wybierzemy 3 zwycięzców!

Zadanie konkursowe:

Drogi Rodzicu liczymy na Twoją kreatywność i wspomnienia.

W komentarzu pod postem napisz tekst/wypowiedź/powiedzonko/zdanie/stwierdzenie/komentarz Twojego dziecka/dzieci, które Cię najbardziej rozbawiło, po prostu takie, które zapamiętasz do końca życia.

KONKURS TRWA W DNIACH 01-04 CZERWCA 2021

Rozwiązanie konkursu nastąpi poprzez wybranie 3 komentarzy. Każdy z członków jury wybierze jeden wg siebie najfajniejszy komentarz. Rozwiązanie konkursu nastąpi 7 czerwca 2021r.

kolonia promocje

Regulamin konkursu

REGULAMIN KONKURSU DZIEŃ DZIECKA

Udostępnij ten artykuł:

O blogu

blog o nas

Od 27 lat organizujemy wypoczynek dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. Chcemy podzielić się zdobytym doświadczeniem oraz naszymi przemyśleniami. Na blogu znajdziecie ciekawe artykuły dotyczące wyjazdów oraz organizacji kolonii. Nie zabraknie również dziecięcych inspiracji, a także bieżących informacji o promocjach i konkursach.

Więcej o nas