#1 – Konkurs – wygraj Kartę Stałego Klienta

Kategorie: Aktualności, Blog
Udostępnij ten artykuł:
Z okazji Jubileuszu 25-lecia działalności będziemy rozdawać Karty Stałego Klienta – 10% na kolonie i zimowiska. Karta jest imiennie wypisana na rodzica i mogą korzystać z niej rodzeństwa. W najbliższy weekend startujemy z pierwszym konkursem na Facebook’u i mamy do rozdania 5 kart!

Wszystkie szczegóły znajdziesz na naszym profilu!

Weź udział w konkursie! >>>

Kto może wziąć udział?

W tym konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które zarezerwowały wyjazd na kolonie 2021 dla swojego dziecka (rezerwacja musi być opłacona). Wybierzemy 5 zwycięzców!

Zadanie konkursowe:

Drogi Rodzicu liczymy na Twoją kreatywność i wspomnienia.

W komentarzu pod postem napisz swoje wspomnienie z najfajniejszych wakacji z dzieciństwa.

Pamiętasz jakąś przygodę z wyjazdu kolonijnego lub obozu harcerskiego? Co najbardziej lubiłeś jako dziecko robić w wakacje? Znasz jakieś ciekawe miejsce, w które jeździłeś ze swoimi rodzicami? Czekamy również na zabawne rodzinne anegdoty.

KONKURS TRWA W DNIACH 19-21 MARCA 2021

Rozwiązanie konkursu nastąpi poprzez wybranie 5 komentarzy. Każdy z członków jury wybierze jeden wg siebie najfajniejszy komentarz. Jury w składzie Szefowie – Karolina Felska i Krzysztof Wasilewski oraz Ciocia Dominika, Ciocia Natalia, Ciocia Magda ogłoszą zwycięzców 25 marca 2021r. (czwartek).

kolonia promocje

Regulamin konkursu

REGULAMIN KONKURSU NA FACEBOOK’U

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O blogu

blog o nas

Od 25 lat organizujemy wypoczynek dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. Chcemy podzielić się zdobytym doświadczeniem oraz naszymi przemyśleniami. Na blogu znajdziecie ciekawe artykuły dotyczące wyjazdów oraz organizacji kolonii. Nie zabraknie również dziecięcych inspiracji, a także bieżących informacji o promocjach i konkursach.

Więcej o nas

Pobierz nasz katalog

katalog_21_mockup