Zapisy on-line Zapisy on-line

POZNAJ NAS

…INNE NIŻ WSZYSTKIE? PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZE?

 • program, który proponujemy w ofercie realizujemy w 100%
 • kadra kierownicza jest stała i współpracuje z nami od wielu lat
 • w 90% znamy dzieci, które z nami wyjeżdżają i przez to lepiej je rozumiemy
 • przygotowujemy i realizujemy programy wypoczynku dla konkretnych grup wiekowych oraz pod względem upodobania
 • jesteśmy rzetelni i bardzo poważnie podchodzimy do realizacji naszych ambitnych planów
 • mamy profesjonalne podejście w każdym calu
 • nasza oferta jest kompleksowa
 • mamy indywidualne podejście do Klienta

UBEZPIECZENIE

Każdy uczestnik naszych imprez jest potrójnie chroniony
Po pierwsze posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe, po drugie mamy polisę odpowiedzialności OC, po trzecie – każdego uczestnika naszych imprez ubezpieczamy od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na sumę 10.000 zł. Dodatkowym ubezpieczeniem jest polisa szkolna, która działa 12 miesięcy (nawet w trakcie wakacji).

belka_kadra

Nasza Kadra składa się z ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje, pozytywnie nastawionych do życia, odpowiedzialnych i lubiących pracę z dziećmi. Kadra kierownicza to wyselekcjonowane osoby, które współpracują z nami od wielu lat (nawet od 13). Specjalny system rekrutacji opracowany przez lata, a następnie weryfikacja, ścieżka awansu oraz system wynagrodzeń sprawiają, że Kadra posiada możliwie najwyższe kwalifikacje i umiejętności. Ilość Kadry jest zawsze większa niż przewidują to przepisy. Kadra Opiekunów to osoby mające na co dzień zajęcia z dziećmi w szkołach. W trakcie roku szkolnego realizują program OSTIDM, a w wakacje pełnią funkcje Opiekunów. Ta sytuacja powoduje, że Opiekunowie znają w 90% wyjeżdżające z nami dzieci, a przez to lepiej je rozumieją. Jak nikt inny potrafią zadbać o bezpieczeństwo swoich wychowanków, a także zorganizować dla nich wspaniałe zajęcia.

tradycja_i_zaufanie

Wszystko zaczęło się od pasji do tańca. Karolina Felska i Krzysztof Wasilewski, to najbardziej utytułowana polska para mistrzowska w tańcu towarzyskim, która po zakończeniu swojej kariery tanecznej (1993 r.), powołała do życia Centrum Tańca Wasilewski-Felska, aby kształcić dzieci i młodzież, realizując założenia autorskiego programu “Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier”. Głosy wielu rodziców i dzieci o tym, że nasi klienci nie chcą się z nami rozstawać podczas wakacji, przyczyniły się do podjęcia przez Centrum Tańca decyzji o założeniu Biura Podróży Wasilewski-Felska i stworzeniu oferty turystycznej. Kolonie dla Dzieci w wieku szkolnym organizujemy już od 19 lat. Przykładamy szczególną wagę do bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia Uczestników, a nade wszystko do wspaniałych i niepowtarzalnych autorskich programów, które zapewniają Dzieciom dobrą zabawę oraz ciekawe i profesjonalnie zorganizowane zajęcia. Współpracujemy czynnie z około dziesięcioma hotelami, ośrodkami i domami wypoczynkowymi w Polsce, zapewniając naszym podopiecznym najlepsze warunki pobytu. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę przeżyć niepowtarzalne wakacje.

Podmiotami prowadzącymi Dziecięce Biuro Podróży są Centrum Tańca Wasilewski Felska Karolina Felska (zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Warmińsko – Mazurskiego nr 10/2013) oraz Centrum Tańca Wasilewski-Felska Krzysztof Wasilewski (zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Warmińsko – Mazurskiego nr 5/2011).

posiadamy

 • Zezwolenie Marszałka woj. warmińsko-mazurskiego na organizację imprez turystycznych
 • Ubezpieczenia
 • Honorowy patronat Rzecznika Praw Dziecka – 2007r.
 • tytuł wzorowej kolonii nadany przez Biuro Rzecznika Praw Dziecka – 2007r.,
 • nagrodę Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur – 2008r.
 • Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości – 2009r.
 • Laur Najlepsi z Najlepszych – 2010r.
 • Wieloletnie doświadczenie
 • Zaufanie Rodziców, którzy co roku powierzają nam pod opiekę swoje Dzieci

mozna_nas

W trakcie trwania kolonii robimy wiele zdjęć by uwiecznić wspaniale spędzone chwile. Zdjęcia CODZIENNIE umieszczane są na naszym funpage’u: FACEBOOK

Biuro dla klientów z OLSZTYNA
TEL. 89 522 23 32, KOM. 695 04 04 50
olsztyn@dzieciecepodroze.pl


Biuro dla klientów z WARSZAWY
Oddział Północ i Południe
TEL. 22 614 35 62, KOM. 506 173 923
warszawa@dzieciecepodroze.pl

Biuro dla klientów z LUBLINA
TEL. KOM. 509 079 146
pulawy@dzieciecepodroze.pl